| evelin_1888 a întrebat:

Sanii in forma de para cresc mai mult decat cei in forma de mar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cossmy a răspuns:

Singura siferenta este ca aia in forma d para au tzugui, si arata mult mai naspa(cand fata e dezbracata). In rest, la fel cresc.happy

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu este o regula. Dar este o vorba de duh, si daca ar fi sa ne luam dupa ea, sanii la femei sunt de trei feluri:mere, pere si bretele! Deci perele sunt niste mere mai coapte!

| madalicious a răspuns:

Din cate stiam eu ambele tipuri de san cresc la fel de mari. Desigur depinde si de stilul de viata.

Uite un banc : Familie la masa. Fiul isi intreaba tatal: "Tata, cate tipuri de sani exista?" Tatal mirat raspunde: "Fiule… sunt 3 tipuri de sani: merele, cand este tinerica, rotunzi si fermi. Mai sunt perele, cand este femeie si dupa 50 de ani sunt cepele.

Copilul exprima mirat: sani ceapa? Tatal ii raspunde: Da! Te uiti la ei si iti vine sa plangi.

Sotia lu’ nea plina de nervi primeste si ea o intrebare de la sora pustiului, evident, ce tipuri de penis sunt? Mama zambeste si explica: stejarul, mesteacanul si pomul de craciun. Tinerii au penisul falnic si dur ca un stejar, pe la 40 de ani e flexibil ca mesteacanul dar te poti baza pe el iar dupa 50 de ani… e mort de la radacina pana la varf ca pomul de craciun iar bilele sunt decorative.

| evelin_1888 explică:

Ma contraziceam cu o prietena la faza asta...nu mai dati raspunsuri gen,, ce intrebare''

| ronin33dan a răspuns:

In principiu este gresit, ar putea doar sa para ca sunt mai mari datorita alungirii lor cu timpu.Nu exista o statistica in domeniu.Sanii indiferent de marime, forma, culoare sunt si au fost apreciati de masculi!

| brunethatanebuna a răspuns:

rolling on the floor)ce intrebare rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de dezvoltata esti