| Alx966 a întrebat:

Cum aș putea să scap de anxietatea și depresia care mă învăluie după ce mă masturbez și mă ține câteva zile bune? După ce că n-am iubită, nici să mă masturbez nu pot că mă face să mă simt oribil.

6 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Singur, nu vei putea. Cere ajutorul unui psihoterapeut și in timp, totul va fi bine

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai un psiholog te poate ajuta, noi nu avem aceasta specialitate.

| Sofer a răspuns:

Încearcă sa faci alta activitate.

| Cheo0S a răspuns:

Masturbeazate cu cineva.

| 2420 a răspuns:

Nici eu nu am avut niciodată o prietenă dar din septembrie 2019 am o gașcă de 4 - 5 prieteni cu care am ieșit aproape zilnic prin oraș.

| AndreiMilitarusogovan a răspuns:

Hentai hardcore sa traiesti