| anonim_4396 a întrebat:

Cum ati reactiona daca ati afla c aiubitul vostru v. a oferit un ursulet pe care l. a primit de la o fosta iubita de a lui?

8 răspunsuri:
| ing3rd3mon4u a răspuns:

Simplu: il arunc in capbig grinwhistlinglaughing
si dupa aia are scandalbig grin
dupa aia voi avea o discutie serioasa cu el.
Asta e parerea mea.

| ing3rd3mon4u a răspuns (pentru ing3rd3mon4u):

Ma corectez:d. dupa ce imi trec nervi si draci voi sta de vorba cu el.voi avea o discutie cu el.

| DeeaMarry a răspuns:

E aiurea. Cred ca l-as intreba de ce a facut asta. Poate ca mi-ar trece indignarea daca mi-ar oferi o explicatie cat de cat plauzibila, insa nu m-as mai putea uita la ursuletul ala, stiind ca e de la fosta lui prietena.

| simonicasexygirl a răspuns:

E crizălaughing. Trebuie să îl înţelegi şi pe ellaughing.
Sincer eu m-aşi supăra, dacă ţine la tine trebuie să iţi ia ceva frumos.

| Alinush6 a răspuns:

Sincer...m-as supara
dar in acelasi timp il inteleg si pe el
ce sa faca el cu un ursulet si ursuletul nu are nicio vina...

| Pitic a răspuns (pentru Alinush6):

Daca ti.ar spune ca l.a cumparat si prietenilor lui le.ar spune adevaru

| Alinush6 a răspuns (pentru Pitic):

Daca m-ar minti e si mai grav atunci chiar m-as supara rau pe el
macar sa-mi spuna adevarul
nu sa aflu eu din auzite de la prietenii lui sau altcineva

daca face asta astept sa-mi explice de ce a facut asta
si normal trebuie neaparat sa ma recucereasca, sa vad ca si-a dat seama ca a gresit si ca nu o sa ma mai minta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca a vrut sa scape de amintirea ei, si sa-ti faca tie un cadou frumos.neavand bani a facut totusi un gest frumos nu?