| veveritzamia95 a întrebat:

Cum ati reactiona daca ati afla ca persoana iubita va inseala chiar sub nasul vostru?

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

I-as zice scurt : Te pup, pa, pa! Si daca ar spune ceva in apararea ei, sunt destul de destept sa ii demontez orice argument.

| Dariusuu a răspuns:

Aş ignora-o complet fără să-i mai ascult scuzele şi smiorcăielile.

O zi perfectă îţi doresc.

| AOLEVRIC a răspuns:

Daca ar face asta probabil ca nu merita si as lasa-o sa continuie.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Nu as suporta asa ceva, cu siguranta chiar daca l-as iubi, m-as desparti de el sa vada ca nu sunt fraiera lui. dupa ce realizeaza ca a gresit poate tot la mine va veni dar poate va fi prea tarziu

| AmaliaAmi a răspuns:

Eu as incerca sa ma retrag cu gratie, nu sa ma iau cu aia la bataie. Apoi el ar vedea ce a pierdutbig grin

| Patadeculoare a răspuns:

Pai in fata lui sau a ei as parea dura si hotarata si i-as spune sa ramane cu el respectiv ea. Daca te placea cu adevarat nu mai exista si a treia persoana in relatia voastra.