| anonim_4396 a întrebat:

Cum ați reacționa dacă într-o zi, șeful/șefa vostru/voastră v-ar face avansuri erotice, voi fiind de același sex cu șeful/șefa?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Il refuz gratios. Nu faci sex cu sefi si colegi, ca daca nu merge tot trebuie sa va vedeti x zile din 7.

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ne-am excita si am face sex pe birou.din fericire in firma noastra e permis sa ne dam frau imaginatiei

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Refuz si imi dau demisia. Scriu pe demisie data de dupa preaviz, nu ma prezint, si il santajez ca daca nu imi plateste zilele alea, fac circ pentru avansuri.

| doctorandus a răspuns:

Aproape un sfert din femeile din SUA au avut macar ocazional experiente sau atractii lesbiene. Sursa: Gordon, David; Porter, Austin; Regnerus, Mark; Ryngaert, Jane; Sarangaya, Larissa; Litschi, Andrew (2014). Relationships in America Survey (PDF). The Austin Institute for the Study of Family and Culture. p. 18.

Deci, daca seful e femeie si tu esti femeie, sansa e de 1:4 sa nu fie automat refuzata.

| Sofer a răspuns:

Eu am fantezi cu șefa de la lucru laughing dar e o idee proasta sa ii atrag atenția asta. Totusi e si căsătorita.

| Goete a răspuns:

La tine la firma e ok

| AliGab a răspuns:

L-as raporta mai la un nivel ierarhic mai sus. Daca asa nu merge, as aduna dovezi si i-as face reclamatie la politie pentru hartuire sexuala.

| gogugogugogu a răspuns:

As refuza ferm.