| cosmin986522 a întrebat:

Cum ati reactiona fetelor daca aflati ca iubitul vostru a fost la prostituate in trecut?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu nu vad nimic rau in a merge la prostituate, dar ca aia sta cu tine pentru banii tai nu e tot o prostituata? scuze e moderna in fine, daca nu ai bts nu vad care e problema, nu stiu de ce tu ca baiat ai spune asa din prima

| sofisis a răspuns:

L-as intreba cum a fost.

| MskDesign a răspuns:

Si chiar daca nu ar fi fost la prostituate si ar fi avut 1000 de iubite in trecut, ce importanta are?! Pe fete sa le intereseze din momentul in care sunt impreuna cu acel baiat.

| peperonies a răspuns:

I aint even mad.

| Suck a răspuns:

Fetele astea sunt in stare sa te lase si pentru o prostie facuta in copilarie, apoi tot ele te cauta.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

L-as trimite la doctor sa isi faca analizele.

| piticelm a răspuns:

E treaba lui ce a facut in trecut.Nu conteaza asta, acum e cu tine.Macar a fost sincer si ti-a spus.Inca ceva.99, 9% din barbati fac asta laughing

| deea1155 a răspuns:

Fiecare cu trecutul lui, decat sa aud ca a violat vreo baba mai bine sa aud ca a fost la prostituate laughing)