| maria999 a întrebat:

Fetelor cum ati reactiona daca iubitul vostru v-ar spune ca se duce la striptise?

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

L-aş însoţi cu plăcere.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dar cum ar fi să descoperi, că el e unul dintre streeperi? : ))

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca doreste asa ceva, insemna ceva se intampla.

| SkyPilot a răspuns:

Am auzit odata pe cineva spunand (intr-o situatie asemanatoare) ca nu conteaza unde isi face pofta de mancare, important este sa manance acasa.

| AirănMeidăn a răspuns:

Ca si client?
Sau el sa faca striptease?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aș merge și eu cu el. smug

| maria999 explică (pentru anonim_4396):

laughing ca sa fie treaba asa cum trebuie daca merge el de ce sa nu merg si eu, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru maria999):

Doar glumeam.

| maria999 explică (pentru anonim_4396):

Stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca iubita e pe post de menajera si atat, ca in dormitor viata e de rahat. de ce nu s.ar duce? cand cineva nu gaseste acasa ce vrea, cauta in alta parte

| AmeliaxXx a răspuns:

Urat! Cel putin eu as pune capat relatiei. Daca te-ar iubi nu s-ar duce sa vada nu stiu ce femei dezbracate