| Ioana22B a întrebat:

Cum atragi atentia unui baiat la o petrecere care e oarecum din aceeasi gasca cu mine (stam la aceeasi masa cu prieteni comuni) dar nu ne cunoastem inca? Ok stiu, sa fiu eu insami, sa zambesc...etc? Ceva concret as vrea!:*

Răspuns Câştigător
| rolly14 a răspuns:

Pai ca sa ii atragi atentia ar trebui sa te bagi in vorba cu el! Adica e cel mai concret lucru ca sa te remarce. Daca nu sti ce sa spui gandeste-te la oricelaughing, eu asta fac cand vreau sa fiu remarcata si merge de multe ori, chiar daca cateodata intreb sau spun lucruri banale si ridicole macar l-am facut sa rada sau sa tresara cv!laughing

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Cateodata ajunge o privire fermecatoare si l-ai dat pe spatebatting eyelashes

| neutrino a răspuns:

Concret? Nimic. Stand la aceeasi masa, in aceeasi gasca, sa nu crezi ca tipul nu te-a vazut. Te-a vazut, dar nu este interesat.

| thefighter1 a răspuns:

Oho, stai linistita ca o sa se uite singur la tine smug