| anonim_4396 a întrebat:

Cum,, atragi" baietii? Vreau sa spun sa danseze cu tine in club... Cand dansez cu fetele mai vin baietii la noi dar danseaza cu o prietena de-a mea nu cu mine. si nu e ca nu stiu eu sa dansez ca o fac destul de bine...

4 răspunsuri:
| asul10 a răspuns:

Pai incerci sa dansezi cat mai mult in fata lui(sal impresionezi)... fara sa vada ca tu vrei asta... si dupa ceva timp il chemi la dans ||| Fundita? puppy dog eyes

SUCCES!

| andreeakenthigh a răspuns:

Poate esti nasoala thinking
laughing
crede`ma si eu sunt timida si cam retrasa, dar tot atrag... fara sa`mi propun

| IceDub a răspuns:

Pai ar fi cateva lucruri care te-ar putea ajuta, in primul rand (nu stiu ce varsta ai dar...) trebuie sa te imbraci putin provocator dar totusi decent, poti sa il fixezi cu privirea o sa inteleaga si o sa ii fie usor sa vina la tine stiind ca si tu vrei asta, poate esti mai timida poti sa iti faci curaj cu ceva de baut, dar nu in exces. Totusi din experienta mea mi-am dat seama ca fetele pe care le agati in club nu sunt genul de fete pe care le vrei pentru o relatie, asa ca incearca sa te intalnesti cu el si in alte locuri o sa fie mai simplu.
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| IcsD a răspuns:

Nu e vina ta. ea e probabil mai provocatoare, atrage atentia mai repede. cum se spunea in popor: "il are pe vino-n-coa" O sa vina si randul tau. Poate daca stai mai retrasa op sa vina ei la tine. eu am patit asa

Funda?