| alinush_4201 a întrebat:

imi place sa dansez in club si parca stiu putin sa dansez tectonik! acasa cind dansez in oglinda parca dansez bine dar asa cind sunt in club parca amo impresie ca toti se uita la mine si fetele de linga mine am observat ca danseaza mult mai bine! as vrea sa ma invat si eu imi dati va rog ceva linkuri de unde sa invat sa dansez de prefeat tectonik!
Sau macar sfaturi numai va rog ajutati-ma cu cev!
Funda!
p. s nu-mi spuneti sa ma concentrez si sa fac miscari din kapul meu pentru ca chiar nu pot, nu ma pot concentra si numi vine nici o figura in cap.
Ms love struck
Apropo scuzati categ...

4 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Mi-ai adus aminte de episodul ala din robotzi cand sunt rapiti de extraterestrii... buntzi buntzi buntzi. tektonik! rolling on the floor

| vlaaddd a răspuns:

Uite-te la cei din jur si imita-i, daca nu te crezi de nivelul lor, fa-ti propria coregrafie.

| niki a răspuns:

Nu te-am vazut cum dansezi dar sunt convinsa ca sunt doar emotiile. ai spus ca iti place sa dansezi asa ca nu te mai concentra la ce fac ceilalti si danseaza cum simti, tu trebuie sa te simti bine si sa te doara undeva de ce zic ceilalti! asa ca relaxeaza-te si simte-te bine!

| liviu89 a răspuns:

@Roxa Foca asta e club de ala de rasuciti ca ma impinge unu cu ceva in sursa rolling on the floor)
Si ca sa iti raspund nu mai dansa chestia aia stupida