anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Cum atragi un baiat?

5 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Hmm simplu : nu trebuie sa faci nkbig grin
adica mint trebuie sa fc ceva, pe langa faptul kci estifrumoasa, bla-bla-bla etc, mai trebuie sa stii si sa "provoci" un baiat, hmmm adica o leaka de minte! tongue succes la agatat

Răspuns utilizator avertizat
| convert a răspuns:

Daca un baiat te vrea,te ia fara sa apelezi la vreo modalitate de a`l 'agata'.de exemplu in seara cand m`am 'combinat' cu prietenul meu eram la mine acasa cu niste tovarasi [eram ca fratii],eu eram imbracata in pantaloni f scurti,cu un tricou de`a lu` tata,cu par pe picioarelaughing[nu in exces dar oricum.big grin],nemachiata si cu parul` jegos [nu apucasem sa`mi fac baie ca m`am trezit cu nebunii peste mine], iar iubitul meu a venit oarecum neinvitat, habar n`aveam ca vine. oricum nu prea aveam tangente.si puii mei...se tot dadea la mine si m`a agatat cu o replica extra-stupida [nici acum nu`mi vine sa cred ca am stat cu el dupa replica aia]gen cum sunt alea cu "ce catel dragut, ce nr de tel are?".m rog.ideea era ca nu trebuie sa te strofoci prea tare... daca chiar vrei sa atragi atentia unui baiat poti foarte simplu prin 'lovituri din greseala', priviri, incredere in tine[asta e cel mai important] si naturaletehappy bafta:*

| JohnCena23 a răspuns:

Da citi ani ai?

| GicaLoverBoi a răspuns:

Sa mori tu ca pui intrebarea asta?

Întrebări similare