| bebexxx a întrebat:

Cum credeti ca as putea sa arat ca sunt rockeritza fara a iesi totusi foarte mult in evidenta?

Răspuns Câştigător
| Acvila a răspuns:

Rockul nu ţine de înfăţişare. Dacă te preocupi mult de chestia asta, vei rata esenţa.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ruPfashu a răspuns:

Clar ca daca vrei sa arati ca o rockeritza, trebuie sa iti iei ceva care te scoate in evidenta, nu?

| Phutui a răspuns:

Nu trebuie sa arati la exterior asta! trebuie sa simti si daca simti vei fi observata fara nici un efort

| 4827 a răspuns:

Stai retrasa, asculta muzica\m/, imbraca-te in negru, si de fiecare data cand auzi muzica dai din cap \m/.

| mODIN a răspuns:

Un tricou cu nirvana.Nu iese prea tare in evidenta, dar cine e rocker te va observa

| OnlyOne111 a răspuns:

Nu prea conteaza sa iesi in evidenta doar fi rockeritza si nu stiu... cine vrea sa te cunoasca afla ca esti rockeritza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te spăla 1 saptămână şi o să ieşi în evidentă...o sa fii pe tredu rockerilor...