| CosmiNeeel a întrebat:

Cum credeti ca mi-as face fericita prietena ( exceptand sexul happy )
Dau funda pentru cele mai bune raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Buna! cumparai un cadou! scoateo la un suc sau la o plimbare. cumparai o felicitare cu mesajul " te iubesc". sau comportate frumos cu ia, rasfato. o vei face fericita! succes.

6 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Nu știu, găsește metode în care să aivă mai multă incredere in tine... Cumpărăi ceva. Nu prea am idei laughing.

| oanard174 a răspuns:

Aratandu-i ca o iubesti mai intai de toate, apoi partea materiala(mici cadoute, flori.filme,excursii) chestii de astea zic eu.

| Charm a răspuns:

Fa-i complimente, scoateo in oras, fai surprize gen iai un buchet de flori sau un lantisor cu un medalion inima in care sa fie scrise initialele voastre...sau ceva de genul.

| bLoNnNda a răspuns:

Daca o iubesti si ii arati asta prin comportamentul tau eu cred ca e suficientwinkingdepinde ce vrei sa spui prin "fericita"...chiar si prin cele mai mici detalii pe care tu poate nu le vezi, ea o sa se simta bine pentru ca te are langa ea si pentru ca o iubestihappy

| Anastasiaaa a răspuns:

Poti sa o scoti la o intalnire si sa o coduci acasa, iar cand sunteti in fata casei ei ii poti spune ca o iubesti.chestii romantice happy

| NooNameD a răspuns:

Mmm.pai ar fi fericita daca i'ai face un cadou, gen: un urs mare de plus sau o fotografie cu voi 2.si sa scrii pe spatele ei ceva de dragostebatting eyelashes. Sper ca iti foloseste! Pup happy, bafta`!