| inger02 a întrebat:

Cat de important este sexul pentru voi?
funda. la raspunsuri bune

Răspuns Câştigător
| Komododragosh a răspuns:

Nu este important sexul pe cat este importanta dragostea! Degeaba exista atractie fizica daca nu exista si atractie sufleteasca. Trebuie totusi sa existe o scanteie intre baiat si fata. Daca conteaza doar sexul intre voi, atuncea nu o sa dureze prea mult relatia, pentru ca o sa vreti si pe altcineva, sa vedeti cum este. Dar daca este si atractie sufleteasca, atuncea relatia dureaza, pentru ca sexul este mult mai mult de ata: e dragoste!

| eluboy13 a răspuns (pentru Komododragosh):

Un baiat vorbind despre dragoste. laughing
Ce ciudat...Eu cunosc relatii bazate strict pe sex regulat si cat mai des,care rezista de ani buni, si chiar au trecut la pasul urmator, casatoria.

| Komododragosh a răspuns (pentru eluboy13):

Da, dar alea sunt de fatada, tu chiar crezi ca sunt fericiti unu langa celalalt daca totusi nu exista ceva sentimental intre ei? Crede-ma cei care sunt casatoriti doar pentru baza de sex si cica sunt fericiti, traiesc in minciuna si poarta o masca. Nu exista relatie fericita fara dragoste si scantei.