| lidika a întrebat:

Cum credeti... cine se indragosteshte mai repede... fetele sau baietii?/ eu spun ca fetele! dar voi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io sunt baiat m-am indragostit de o fata de 3 ani si sincer sa fiu e cam o prostiie sa te indragostesti, ma rog la mine indragostitu are o limita dupa mine iubire pentru celalalt trebuie sa se opreasca acolo unde iti face rau tie celui indragostit, din punctu meu de vedere si fetele si baietii se inderagostesc la fel dar miai cerut sa spun care se indragostesc mai repede ei bine eu zic ca fetele pentru ca sunt mai sensibile si nu inteleg de ce le plac sa sufere la infinit si sa se indragosteasca intruna un baiat se indragosteste de 2-3 ori ca dupa aia nu-i mai trebuielaughing

7 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Hmm...baietii si le trece la fel de repede... fetele au nevoie de cv timp...happy

| BlueDreams a răspuns:

Cu siguranta fetele se indragostesc mai repede. Ele sunt mai sensibile si se ataseaza de cineva mult mai repede decat un baiat. Daca ai observat in urma unei despartiri fata sufera mult mai mult decat baiatul pentru ca pur si simplu asa suntem noi.

| dragosh a răspuns:

Mie nu imi i'a mai mult de o secunda!laughing

| optimista_5827 a răspuns:

Normal as zice ca fetele. adica fetele se indragostesc mai repede, sufera mult... apoi iar se indragostesc...si la un moment dat asa cum se indragostesc asade repede se si detaseaza in cazul unei despartiri. o fata sufera o luna, 2, 3, dar in cazul unui baiat e altfel. ei se indragostesc mai rar, mai greu, dar si cand se indragostesc... ei sufera mai mult in cazul unei despartiri la ei e vb de un an 2, 3...chiar 7 big grin

| tremuriciiuliana a răspuns:

Sunt si baieti care se indragostesc mai repede nu stiu depinde dupa caracter

| ingeras14 a răspuns:

Fetelebatting eyelashes... Fetele in majoritatea cazurilor se indragostesc mai repede decat baieti...Baieti putin mai tarziu si mai greuwhistling...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Totul depinde de raţiunea fiecăruia, indiferent că este fată sau băiat cât şi de persoana întâlnită!
Pa, pa.