| Bug_Tiberiu_2003 a întrebat:

Cum dai french kiss-ul? Toata lumea zice sa faci cerculete cu limba? Cum faci?

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Exersezi cu tubul de carton de la hârtia igienică, așa faci cerculețe pasionale cu limba. laughing
Ce e așa de greu? Dacă vrei să-l simți, dă-l și totul vine de la sine, îți deschizi gura și îi bagi limba-n gură.

| Anonim7hhsh a răspuns:

Ca sa faci un french kiss perfect mai întâi începi cu un sărut normal. Apoi începi sa folosești limba. Faci mișcări circulare, nu prea rapide și încet o sa poți sa Îți faci de cap. Poți sa iți folosești limba în foarteulterior feluri la un french kiss. O sa descoperi pe parcursul sarutului. Dar ai grijă să nu folosești prea multa limbă, adică sa i-o bagi pe gat.