| Adel45 a întrebat:

Explicati-mi si mie ce faci cu limba la un french kiss? Dati-mi niste idei.Mersi.

Răspuns Câştigător
| alecs_3293 a răspuns:

Totul vine de la sinestraight face @Kanno are dreptate

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din cate vad, tu esti mica pentru asa ceva. Lasa sarutul frantuzesc, tu ai nevoie de sarutul cartii restul vine de la sine.

| RyugaHideki a răspuns:

Te joci cu limbuta lui/ei happy

| Adel45 explică (pentru RyugaHideki):

Cum?

| RyugaHideki a răspuns (pentru Adel45):

Vei simtit pe moment cum trebuie sa o faci happy Se va misca limba singurica happy

| FucktheSystem a răspuns:

...o miști.
Pam pam pam.

| Dumnezău a răspuns:

I-o bagi pe trahee, si dupa i-o scoti prin stomac.Culean sau ce?

| Kanno a răspuns:

Ce v-ati face voi fara net ma?laughing...frate numai sta baricadat in casa in monitoru' ala, iesi si tu afara si totul o sa vina de la sine si french kiss si fete si anturaje si tovarasi da ai grija pe unde te bagi si ai grija sa nu te lasi corupt de droguri.

| Adel45 explică:

Va rog.e urgent