| LoveUbutUdontCare a întrebat:

Cum e prima data pentru o virgina? Eu am 18 ani, el aproape 18; dar el nu mai este virgin. Ma gandesc cum o sa fie momentul cand o sa-l vad gol; o sa fie jenant? El m-a mai vazut dezbracata, si nu mi-a fost rusine, si sper sa nu fie jenant nici cand o sa-l vad pe el asa... Nu e putin ciudat momentul cand isi pune prezervativul?
Cum ar trebui sa reactionez in acel moment?
Vi se pare normal sa ma culc cu prietenul meu dupa 4 luni de relatie... chiar daca nu mi-a zis ca ma iubeste, doar ca tine la mine si ca ii sunt draga?
eu una recunosc ca il iubesc, dar nici eu nu i-am zis-o. (ne cunoastem de 2 ani)
Va rog- sfaturi si informatii (mai ales referitor la reactiile in timpul primului contact sexual)
FUNDA*

3 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Va cunoasteti de2 ani... wow
Nu cred ca trebuia sa mai aveti inhibitii dupa atata timp.
Pasul ar trebui sa fie destul de simplu.
4 luni este acceptabil, desi poti sa mai astepti(eu am asteptat vreo 6 luni dupa fosta desi nu era virgina).
Pune-i rabdarea la incercare vezi cat poate sa reziste.
Reactii nu ar trebui sa ai de nici un fel.
Vizioneaza filme erotice daca ai indoieli.
Parerile sunt diferite la fiecare persoana.

| Kydutsa a răspuns:

Buna,iubita!
Pai hai sa iti zic cum a fost la mine prima oara...
Si mie imi era jena sa il vad. si el ma mai vazuse pe mine
Dar cand a venit noaptea aceea am incweput mai intai cu un dus.
Dupa ce am facut dus am plecat in camera iar e a ramas sa si puna prezervativul
Dar nici nu am ajuns bine in camera ca m-a strigat
Mia zis sa il ajut sa isi puna prezervativul[ el stiind ca imi este jena]
Eu i-am zis cum asa iar el a zis ca sa il ajut pur si simplu
I l-am pus am mers in camera cu halatele pe noi, bineinteles
mi-a zis cum sa stau cum e mai bine pentru o virgina ne-am sarutat i-am zis ca nu pot. Dar pana la urma.
Cand mi-a bagat-o am zis ca mor de durere. a tinut-o nemiiscata 2 minute iarapoi am inceput.
Nu am mai simtit nici pic de durere si numai placere
Apoi ne-am obisnuit

Succes s tiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa fie deloc jenant,ba chiar o sa fi curioasa sa ii atingi penisul,si sa-l privesti gol(cel putin la mine asa a fost)
Partea proasta la tine e ca el nu te iubeste si doar tine la tine,eu zic ca ar trebui sa mai astepti
Cat despre prima data,sa stii ca o sa t doara ft ft tare,simti ca mori de durere,dar daca esti excitata treaba merge ca''unsa'',intelegi c vreau sa spunwinking
A, si prezervativul poti sa i-l pui chiar u, asta sa stii ca ii excita pe barbati
Succes si nu fii timida:*