| anonim_4396 a întrebat:

Cum este cand te dezvirginezi ce fel de durere ai, ce fel te simti, vreau sa aflu toate detaliile, cel mai detaliat raspuns primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
| SunShine_5894 a răspuns:

Depinde de pozitielaughing Daca stai si astepti doare rau de tot, daca stai tu deasupra, tu tii carmele, tu poti sa faci sa doara sau sa nici nu simti durere. Important e sa fii foarte... excitata :p

5 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Un pic mai rau ca la dentist!

Deci daca ti-e frica de dentist o sa mori virgina!

| airam a răspuns:

Depinde de persoana! daca esti foarte tanara nu te doare asa de tare, dar pe masura ce inaintezi in varsta te doare un pic mai tare! nu trebuie sa te ingrijorezi pentru ca este o durere suportabila! depinde si foarte mult de cum se comporta partenerul!

| valceanul a răspuns:

Durere suportabila, placutul este mai puternic, sa foloosesti un unguent pentru ca penetrarea sa fie mai usoara! Succes!

| wertyupower a răspuns:

Poate sa nu doara deloc! Depinde de cel care te dezvirgineaza. Daca este atent cu tine si te inebuneste iti garantez ca nu o sa simti durere. De asemeni poti folosi o crema lubrifianta care sa sporeasca alunecarea. Pt detalii intra pe id-ul meu wertyupower

| ZERO_4286 a răspuns:

Citeste si tu despre himen pe net... tongue