| anonim_4396 a întrebat:

Cum evidentiezi tu un baiat dintr-un grup, fata de restul? Cum ar trebui sa fie ca sa ii dai tu putina atentie, sau sa continuati o convorbire pentru ca... te-a atras ceva la el. Fata de restul, care mai pot fi 3-4 baieti acolo.

Nu neaparat in grupul tau, ci in altul sau pur si simplu unde ai vazut tu mai multi baieti dar te-a atras ceva.

Ce ti se pare tie ca poate evidentia un baiat ca sa fie mai presus sau, sa fie mai vizibil in ochii tai? sau al unei fete (ca parerea ta de fata)

Hainele, aspectul, fizicul sau personalitatea, modul de a vorbi, comporta?

2 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

La prima vedere.aspect fizic, tunsoare, haine si accesorii.
Dupa un anumit timp.limbajul trupului, modul de a vorbi

| Needle a răspuns:

Pentru mine conteaza cel mai mult felul in care se comporta si personalitatea. Nu imi place sa se dea foarte mult in spectacol.
Daca ma baga in seama si glumeste cu mine este foarte bine.
Fizicul...este de asemenea destul de important, dar daca ai norocul sa gasesti pe cineva cu toate calitatile este perfect laughing
Dar pentru mine cel mai mult conteaza comportamentul