| Andrei_3873 a întrebat:

Cum fac sa nu mai sufar din dragoste?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Casca bine ochii, destupa-ti mintea si urechile si nu vei mai suferi. Testeaza marfa inainte sa o cumperi. Te trezesti naibii cu termenul de valabilitate expirat si nimeni nu ti-o mai ia inapoi

| Floreenofficial a răspuns:

Nu te mai gandesti DELOC la fosta.succes!winking

| Vizitiul a răspuns:

Mandrii ar trebui sa se simta cei ce sufera din dragoste, ratati ar trebui sa se simta cei ce nu iubesc. Cu cat suferi mai mult din iubire, cu atat iubesti mai mult! Asculta ce-ti spunwinking.

| clauss a răspuns:

Alta data sa nu mai pui suflet de la inceput, sa tatonezi terenul si daca merita te implici si sufleteste

| Acvila a răspuns:

Sa nu mai iubesti. Oricum poti suferi... daca esti singur suferi ca esti singur, daca esti cu cineva, ori te raneste ori nu e ceea ce iti doreai tu.

| Lora a răspuns:

Iti cauti o alta partenera cu care sa-ti alini suferinta

| Merilynne a răspuns:

In sfarsit un baiat care sufera happy...pai eu ti-as sp sa te duci sa te distrezi in cluburi sa cunosti fete noi si sigur vei uita de suferinta. poate iti vei gasi pe altcineva... baftawinking

| adynutza_2816 a răspuns:

Simpu incerci sa cauti in altcineva ceea ce ai pierdut si poate vei gasi

| Aenoenienanonim a răspuns:

Esti indiferent. iti bagi **** in toate. ce dracu esti barbat. arata putin orgoliu

| ZeYa a răspuns:

Iti alegi cu mare iscusinta viitoarea "iubita".

| M&M_2625 a răspuns:

Cine nu iubeste nu sufera happy si alt citat... Cand devii spectatorul vietii tale scapi de suferinta din ea, cu alte cuvinte, data viitoare. daca vrei sa nu iti mai fie inima ranita, nu mai pune suflet. Dar... oare asta e ceea ce vrei?happy

| Raluca_4380 a răspuns:

Daca v-ati despartit din cauza ei este clar ca nu te-a meritat, asa ca incearca sa o uiti si sa-ti faci o noua iubita.Insa,daca inca o iubesti si vrei sa o ierti si sa-i mai dai o sansa, vorbeste cu ea si fa`o sa inteleaga astahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... e greu, dar intr-o zi vei zambii cand iti vei aminti zilele acestea! bafta! x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai gandi