| Armando_7890 a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai sufar din dragoste? ce tr sa aplic?

Răspuns Câştigător
| manuela22 a răspuns:

Nu trebuie sa aplici nimic nu este nici o metoda sa nu mai suferi trebuie doar sa ai incredere in tine si sa ai rabdare ca doar timpul vindeca totul

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Un croseu de dreapta

| Yoyo7949 a răspuns:

Nu exista leac pentru a nu mai suferi.Incearca sa te descarci la o persoana de incredere, nu te va face sa nu mai suferi dar te vei simtit mai usurat.E mai rau daca tii in tine

| SurduL a răspuns:

Trebuie sa aplici teorema in Pitagora generalizatabig grintongue

| Brighitaaa a răspuns:

Heei... big grin
nu e chiar asa usor laughing ai nevoie de sprijin de la persoanele iubite
daca vrei da-mi idul tau si sunt dispusa sa te ascult big grin tongue

| lindana a răspuns:

Si eu sufar mult din dragoste,desi pentru altii pot da sfaturi eu ma simt neputincioasa in dragoste, este prea coplesitoare, dati-mi si mie va rog un sfat cum sa trec peste suferinta fara sa es cu altul pentru al uita pentru ca oricum nu o sa-l uit.

| Youx a răspuns:

Pai nu trebuie sa aplici nimicstraight faceeu am suferit de multe ori din dragoste si am trecut peste pentru ca au fost prietenii mei alaturi de mine cand mi-a fost greu. Daca vrei sa uiti incearca sa nu stai pe unde sta el[ea] sa incerci sa nu-l vezi deloc. Sa stai foarte mult cu prietenii tai, fiindca daca stai cu ei nu poti plange si povestiti sau na va distrati si mai ales sa ai incredere in tine si sa te gandesti ca respectivul nu te merita daca suferi degeaba pentru el[ea]. Parerea mea

| Dante_6077 a răspuns:

Pai nu trebuie si nici nu poti aplica nimic. Pur si simplu trebuie sa inveti sa treci peste.