| alex1aki a întrebat:

Cum faci o fata mai mare cu un an sa te placa?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu ceva mai mare incredere. In niciun caz cu flori. S-ar speria.

| Cupcake a răspuns:

In primul rand castiga-i increderea. Ea fiind mai mare, chiar si cu un an, va avea nevoie in primul rand sa stie ca poate avea incredere in tine. Odata ce va prinde incredere in tine va vorbi deschis si veti incepe sa va cunoasteti mai bine. Si asa, usor usor, lucrurile vor evolua. Pup

| Alina570 a răspuns:

Cred ca asa cum faci si o fata mai mica sa te placa. Trebuie sa-i arati ca varsta nu conteaza. Nu face nimic brusc la inceput, doar flirteaza cu ea si afla mai multe despre ea.

| Perusul a răspuns:

Ii dai flori

| ruksanpowah a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa vorbesti cu ea, sa te bagi in seama cu ea... daca tu o vezi si nu zici nimic catre ea..stai linistit asa nu ai sanse, fii mai indraznet, glumeste in preajma ei.dar nu glume din alea la care sa razi doar tu.ia-o de mana..eh, sper ca te-am ajutat.