| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a întrebat:

Cum faci un baiat gelos? happy Fundaa!

Răspuns Câştigător
| MaDeclarFan a răspuns:

Mai intai trebuie sa te placa. Daca te place (stii sigur) : te plimbi cu alt baiat,il iei de brat in fata "lui",cand esti pe langa "el" vb de acel baiat (sa fie acelasi baiat de fiecare data, altfel va crede ca esti nebuna dupa baieti), stai langa acel baiat intr-un loc in care stii ca te va vedea "el". Bafta la frant inimi!

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ca sa fie gelos trebuie sa te iubeasca!

Răspuns utilizator avertizat
| TenZo a răspuns:

Daca prietena mea ar dori sa ma faca gelos, cred ca ar trebui sa vorbeasca si cu alti baieti in timp ce ea e impreuna cu mine (urasc lucrul asta laughing)

| Punkstyle a răspuns:

Poti sa faci un baiat gelos. inselandul cu mine`winking:*

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt explică (pentru Punkstyle):

O dar vaii :X :! Multumesc de 0fertabatting eyelashes :X :*