| Alee_9909 a întrebat:

Cum sa fac gelos un baiat care m-a facut sa sufar enorm? Fundaa

Răspuns Câştigător
| PussicatDolls a răspuns:

Draga mea Maddy, scumpo...Lasa`l in durerea lui.Nu merita sa-l faci gelos. Faza a fost ca nu a tinut la tne.Am incercat acelasi lucru sa fac si nu am reusit.Fostu` nu o sa te ia in calcul.Daca te-a facut sa suferi enorm nu merita nici "Buna ziua!"sa-i dai. Ignora`l. Daca cu adevarat a tinut la tine sau te-a iubit faptul ca`l ignori si`i arati ca nu`ti pasa o sa-l doara mult.Isi va da seama ca a gresit.
Te pup, iti urez bafta si ai grija de tine!batting eyelashesbatting eyelashesbig grin

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Buna! Fa-ti alt prieten, desi cum a spus si PinkTerror, cel mai bine ar fi sa-l ignori si sa-i arati ca pentru tine nu exista el... o sa-i para rau. De ce te opresti in loc pentru un baiat? Viata merge mai departe chiar daca "te-a facut sa suferi"...

| NickiMinaj a răspuns:

^ + poze in bikini, cu un mojito in mana la piscina personala.
nu trebuie' decat sa astepti vreo 10 ani si gata!

| PinkTerror a răspuns:

Cel mai bun sfat si cea mai bun razbunare este sa iti traiesti viata... lasa-l pe el ca nu conteaza conteaza doar sa ai parte de fericire in viata si lupta pentru asta okwinking
Have Fun

| Leon a răspuns:

Sa ajungi o Super-pitipoanca

| ProjectJackpot a răspuns:

Uita-l

| aly a răspuns:

Saruta-te cu un alt baiat in fata lui
funda?

| Șâret a răspuns:

Lasa'l sa te vada cu altul, cu unul mai dragut decat el! Treci prin fata lui, asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce cautati mereu razbunare?
Ce rezolvi prin asta? El oricum va fi indiferent iar tu o sa iti faci mai mult rau. Lasa'ti viata sa curga lin nu o mai impovara si cu griji suplimentare.