| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci un baiat sa se indragosteasca cat mai repede de tine in afara de a face sex cu ea si ai face multe complimente? Va rog mult dati-mi niste idei. Apreciez raspunsurile si tin cont de ele. Funda

Răspuns Câştigător
| DannyCaponne a răspuns:

Incearca sa te bagi in subiect cu el big grin, glumeste cu el. simte-te bine pe langa el. apropie-te si da-ti o sansa happy! :* Funda?

| AndreeaFarasperante a răspuns (pentru DannyCaponne):

Dragut raspuns...cate funde ti-am dat azi laughing

| DannyCaponne a răspuns (pentru AndreeaFarasperante):

Thanks pentru amandoua!, am vrut sa te ajut, imi place cum gandesti. si ti-am dat cateva sfaturi ^^ :*

| AndreeaFarasperante a răspuns (pentru DannyCaponne):

Ms pentru raspunsuri...m-au ajutat

4 răspunsuri:
| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

In primul rand trebuie sa intelegi ce fel de om este, ce-i place, care sunt hobby-urile lui. Daca aveti aceleasi placeri sau hobby-uri atunci faceti-le impreuna. Fii alaturi de el cand are nevoie, sprijina-l si ofera-i putina afectiune. Si fara complimente. Noua nu ne plac complimentele, poate doar narcisistilor.