| anika33 a întrebat:

Cum ii poti demonstra unei persoane ca o iubesti nespus de mult?

Răspuns Câştigător
| alexa6808 a răspuns:

Ni arata ca o iubesti prea mult ca siio ia in cap...

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,dragostea se simte. DAca iubesti pe cineva acea persoana cu siguranta va simti acest lucru. Daca vrei sa demonstrezi cuiva ca il iubesti,trebuie sa il respecti, sa fi tandra, sa ii arati atat prin gesturi cat si prin cuvinte cat de mult inseamna pentru tine.
Sa fi alaturi de persoana iubita si la bine si la rau...

| anika33 explică:

Intrebare pe care am mai pus-o si nu am primit niciun raspuns concret... doua fete pot face dragoste? daca da.cum?