| Alexa_4801 a întrebat:

Cum ii poti arata unei persoane cat de mult o iubesti?batting eyelashes

13 răspunsuri:
| Ángel_8890 a răspuns:

Pai poti sa ii demonstrezi prin mai multe moduri. Dar eu cred ca cele mai importante lucruri este acel de a fi alaturi de el, sa il sustii si o incredere. Deoarece o relatie se bazeaza pe incredere.Aceasta este cheia unei fericiri.Deoarece sunt lucruri care ai impresia ca nu conteaza dar in realitate sunt foarte importante.Principalul este ca sa fii sincera cu persona de alaturi si ca tu sa simti acea flacara din inima ta ce ai impresia ca nu se va stinge niciodata.

| tinkerBELL_2566 a răspuns:

Findu-i alaturi, sprijinandu-l, iubindu-l.happyfi tu si nu te teme sa arati ce simti.

| SelenaDesire a răspuns:

In orice caz, nu insista! E OK sa fii alaturi de el, sa-i spui ce simti, si sa-i fi alaturi la bine si la rau.

| Ginuk a răspuns:

In primul rand il rasfeti ii faci toate mofturile si tot ce vrea si apoi isi da seama de la sine cal iubesti mult

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Prin fapte care nu se uita nu prin vorbewinking

| datoo a răspuns:

Poi sti cum se spune si este "Dragostea este oarba si condusa de nebunie". Deci lasa-te dusa de val, fi tu insuti si mai ales zambeste mult catre acea persoana si arunca-i priviri din alea "smechere" din cand in cand, vorbeste cu persoana despre ce ii place, despre ce iubeste, cum se vede pese 10 ani de exemplu...si "invita-l la dans" figurat vorbind.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cind inebunesti de-al binelea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe morduri de ai arata unei persoane ca o iubesti, de exemplu isi da seama din gesturi, cuvinte. si multe altele sau chiar spunandu-i ca tii la ea/el! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-as da prietenei mele un buchet foarte mare de flori trandafiri rosii si un lantisor cu o inima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa bage id-ul meu si mai vorbinm

| anutzame96 a răspuns:

Ii dai o cutie de bomboane milka "i love you" si ii zambestibig hug

| ana0804 a răspuns:

Sa fi sincer, sa spui cuvintele magice("te iubesc"). iar daca aceea persoana nu stie ca tu o placi ii spui pur si simplu! dragostea este un lucru sentimental care nu vine din minte ci din inima. nu poti studia dragostea dar o poti gustawinking