| eusunttheodorath a întrebat:

Cum ii spui unui baiat ca il placi?

Răspuns Câştigător
| Cuoredighiaccio a răspuns:

Buna, nu ii spui.ii dai de inteles...zambeste'i cand il vezi, fixeaza'l atent, daca aveti un/o prieten/a in comun, roag'o/l sa il intrebe daca el te place si daca zice ca da, spune'i ca si tie ti' se pare un tip interesant, daca va cunoasteti mai bine sau ai id lui de mess scrie'i din cand in cand dar nu il sufoca, lasa'l pe el sa te caute. Bafta

7 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Te plac!

| Neimportant a răspuns:

Simplu, cu gura, sau ii lasi un sms. laughing

| Barblaster a răspuns:

Cu gura

| ImHereForYou a răspuns:

Nu-i zice! Sh eu am facut greseala asta candva.Stiam ca si el ma place, dar acum acel baiat se poarta urat cu mine si ma jigneste, doar pentru ca el crede ca-l plac, chiar daca i-am zis d mii d ori c nu il mai plac!
Yo ti-am dat doar un sfat! Sper sa-ti mearga bine!
O noapte cu soare iti doresck!

| CosminCSM00 a răspuns:

Pai daca nu poti in fata afla si tu id lui si fa-l sa inteleaga ca il placi trimite-i love strucklove struck pe mess dar nu de prima data sau poate la sfarsit sa ii trimiti un love struck

| PCDemon a răspuns:

Il intrebi: ''Mai barbatu' lui Dumnezeu, ma placi?''
[Originally posted by RelatiiCuClientii - I am respecting Copy/Pasting Rights]

| RelaţiiCuClienţii a răspuns (pentru PCDemon):

Ahahahahaha! rolling on the floor
Scuze, m-a amuzat asta.