| ioana3369457 a întrebat:

Cum ii spun unui baiat ca il plac? Please!

6 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Simplu.
"Buna, eu te plac". De ce doresti sa complici lucrurile si nu le spui asa cum sunt ele, simte si la obiect?
Viata este mult mai usoara daca nu am complica lucrurile atat de mult. Sinceritatea si simplitatea este mult mai buna.

| corbulalbrosu a răspuns:

In limba romana deoarece consider ca vei fi mai explicita in a-i expune/explica dragostea ta fata de persoana sa. Curaj.

| Hitback a răspuns:

Bine ma laughing) porcule laughing)

| Otto2014 a răspuns:

Ii spui, lol.

| e1xtz a răspuns:

Simplu.
Te plac!

| BizSinir a răspuns:

Ii dai un pumn in gura si-un picior in c***e laughing si dupa-i spui "sorry asa ma manifest eu cand plac pe cineva" rolling on the floor Pe bune acum! Ii spui pur si simplu ca il placi si gata!batting eyelashes