| hearhit a întrebat:

plac un baiat dar imi este tare rusine sa'i spun ca'l plac...imi este rusine deoarece nu stiu ce va zice apoi:"daca nu ma place"? help me please

Răspuns Câştigător
| alexy a răspuns:

Raspunsurile de adineaori sunt bune, mai ales cea cu trasul de limba, dar pe langa asta poti sa-i zambesti ori de cate ori te priveste, ajuta-l cand are nevoie si incearca sa te apropii cat mai mult de el, mai ales daca aveti aproape aceleasi gusturi va fi si mai usor.Incearca tu sa-i dai de inteles ca il placi.Stiu ca vei reusi.happy
P. S. Poti sa-l privesti adanc in ochii ca sa inteleaga putin, dar sa nu te uiti incontinuu la el fiindca s-ar putea sa se sperie.

4 răspunsuri:
| A_7901 a răspuns:

Pune pe cineva sa il traga de limba fara ca el sa isi dea seama ca o face pentru tine. In timpun asta tu incerci sa inozi o prietenie cu el.

| alexy a răspuns:

Cu placere si multumesc si eu pentru funda.

| Raymond a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa-i spui : Hey imi place de tine, tie iti place de mine? Hai sa ne cuplam...
Incearca sa comunici cu el, sa fii in preajma lui, propune-i sa iesiti la un suc, film...

| hearthit a răspuns:

Ms pentru. rass...