| hearhit a întrebat:

plac un baiat dar imi este foarte rusine sa-i zic, cum credeti ca ar trebui sa spun? help me pleasecrying

Răspuns Câştigător
| Adina_3463 a răspuns:

Buna. Mie mi-a placut(ink imi place) de un fost coleg. mi-am luat inima-n dinti si i-am spus ce simt pentru el, stiind ca el e un dragut si fiind si prieteni buni in acelasi timp.
Si rezultatul a fost cu happy end happy
E posibil sa te placa si el, nu ezita, parerea mea.eu am asteptat un an, si acum imi pare rau pentru ca puteam fi de mult cu el.Bafta in dragoste

4 răspunsuri:
| delena a răspuns:

Pai.lasati rusinea intr-un colt al casei si invita'l la un suc.sau spune-i direct.hai ca nu e mare treaba:d
Succes!

| noooname a răspuns:

Un singur cuvant iti zic : '" curaj "'!

| Abstract a răspuns:

Incearca sa fii originala. Nu iti copia colegele dupa cum faceam ele cand intrebau un baiat daca le plac. Totul va veni de la sine lasa rusinea in urma si prinde tupeu. Gandeste-te ca poate iti va lua o alta fata inainte si til va fua ai sa vezi vei prinde tupeu. Gandeste-te ca niciodata nu e prea tarziu. Si pana mea acum daca tipu nu o sa te placa Stai linistita mai sunt baieti pe planeta. Dar sfatul meu este TUPEU! Sa ai bafta:*:X

| yoOoOoO_6950 a răspuns:

Roag`o pe prietena tha sa ii spunahee hee