| Ingerashshshsh a întrebat:

Cum il fac pe cel mai bun prieten (da, sunt fata si cel mai bun prieten e baiat) sa ma placa. Lui i-a placut de o fata de la mine din clasa dar ea era cu altcineva, coleg cu el. Era aproape sa il placa dar el s-a prefacut ca nu o mai place si acum il uraste. El stie ca il plac. Acum nu o mai place nici el pentru ca ea e "nemernica" (asa i-a zis el). Si vreau sa ma placa. Cum sa fac?

4 răspunsuri:
| Andr33yy a răspuns:

E cel mai bun prieten, ar trebui sa stii totul despre el, ce ii place ce nu.
folosestete de asta.
cati ani ai/aveti?

| Ingerashshshsh explică (pentru Andr33yy):

Gimnaziu... si vreau sa il ajut s-o uite... cum fac?

| Andr33yy a răspuns (pentru Ingerashshshsh):

Vrei s-o uite sau sa te "vada" pe tine?

| Ingerashshshsh explică (pentru Andr33yy):

Maybe