| Loredana769 a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat mai e virgin sau nu? laughing))

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti afla doar daca ii vei adresa intrebarea in mod direct. Dar va trebui sa fii pregatita pentru o analizare foarte atenta a comportamentului din acel moment si a modului in care iti va da raspunsul privind virginitatea sa. Sinceritatea si un raspuns adevarat rostit de orice baiat este unicul mod prin care ti se poate satisface o astfel de curiozitatea. Curaj!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu ai cum să-ți dai seama.
Îl întrebi pe el, dar nu e musai să fie sincer.
Adesea, băieții virgini se vor lăuda că nu mai sunt ca să nu râdă amicii de ei, iar cei care nu mai sunt, vor spune că dimpotrivă, sunt niște sfințișori, ca să seducă fetele naive mai ușor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il intrebi.

| Randomuser2000 a răspuns:

Cu o comisie speicala

| aleku22 a răspuns:

Vezi daca mai are aţa intacta laughing