| pavcla1 a întrebat:

Cum imi dau seama daca unei fete ii place de mine? Care sunt semnele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a parut ca pavcla1 a glumit cand a pus intrebarea. asta-i Romania :face misto de orice. fi serios!

3 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Brusc ii cad chilotii

| SakonSIUkon a răspuns:

Buna asta frate rolling on the floor)))) Ba ASTEA VOR BANI SI ASPECT

| abilaura a răspuns:

Semnele ca unei fete ii place de tine, nu sunt foarte clare, nu foarte evidente si difera de la o fata la alta, dar sunt cateva mai generale:
-daca e de acord cu tine si te sustine mai tot timpul, daca iti zambeste cand te uit la ea sau din comntra, isi intoarce sfioasa privirea, daca vrea sa faceti activitati impreuna precum sa vorbiti, safiti in aceeasi echipa etc., daca se mai tot timpul in preajma ta.
Eu cred ca cel mai bine, daca iti place o fata, ar fi sa-i spui, si asa o sa vezi daca si ea simte la fel. Asta e cea mai sigura cale.

fundita?batting eyelashes