| deliciooouuusss a întrebat:

Cum imi pot da seama ca iubitul meu ma iubeste? (este gelos tare)

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Gelozia este un semn de iubire. Daca iubesti vrei sa-ti ti persoana iubita langa tine si vrei sa nu te insele.
alte gesturi: te saruta, te imbratiseaza, te alinta.
Alte lucruri:
iti face cadouri dragute, cand te vede se lumineaza la fata.
Restul lucrurilor le vezi tu ca esti cu el

9 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Poi uite ca deja ti-ai dat seama!
Iubire fara gelozie nu exista, dar nici invers!

| mona a răspuns:

Daca e gelos atunci te iubeste

| Alexandru0007 a răspuns:

Inseamna ca te iubeste deja

| Azµre a răspuns:

După felul cum se comportă după respect, încredere, sinceritate, înțelegere. Gelozia nu e un atu în ce privește dragostea!

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
E bine sa fie gelos pentru ca iti dai seama ca te iubeste sau nu vrea sa fie invins de altul si asta inseamna ca nu te iubeste, gelozia poate ajunge la violenta ( nu intre voi doi, intre 2 baietii care te plac)daca esti fumoasa se vor omori pentru tine, ca sa iti dai seama ca te iubeste faceti un carnetel si il pui sa isi scrie juramintele, de ce te iubeste romantise si tu si el le scrii.
Pa, pa!

| SyndicateW a răspuns:

Pai sa nu te iei dupa ce zice, vezi ce face, cum se comporta cu tine, iubirea nu reprezinta doar niste cuvinte, ea se demonstreaza prin fapte.

| Maya89 a răspuns:

laughinglaughinglaughing
c vrei mai mult gelozia e un mod de a-ti arata iubirea.

| deliciooouuusss explică:

El nu vrea sa renunte la mine. sa stii arat prea bine sunt ff frumoasa! si mersi ca mai facut vita atunci daca tu vorbesti asa cu fetele inseamna ca esti bou!

| deliciooouuusss explică:

Vai ce sa povestim, mai omule tu nu sti ce situatie am eu! asa ca te rog frumos sa.ti vezi de treaba ta, ca nu sa ma faci vitawinking. oricum ai dat dovada de un proc si un bou asa ca te rog frumos.winking gandeste de 10 ori inainte sa scrii cevawinking!