| Medeeavanessa a întrebat:

Cum imi dau seama daca iubitul meu chiar ma iubeste?

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Spune-i ca esti travestit si ai vrea sa faci sex cu el (anal)

| Violleta2022 a răspuns:

Reies din comportamentul lui, prin gesturile pe care le face, prin vorbele pe care ti le spune, prin compromisurile pe care le face samd.

| Plato a răspuns:

Fa-l sa creada ca ai avut un accident si ai ramas complet imobilizata, vezi ce face.

Hristos a inviat!

| OrdanKarris a răspuns:

Devreme ce pierdea vremea cu tine, te iubeste. Iubitul tau nu este femeie incat sa stea cu cineva care nu iubeste. Doar femeile fac asta, si anume sa intretina o relatie de prietenie sau relatie fara sa iubeasca acea persoana. Daca te mananca in fund si nu ai ce face decat sa-l testezi, s-ar putea sa faci o prostie si sa ramai singura. Iti repet, nu e femeie ca sa stea cu tine asa ca nu are el ce face cu timpul lui liber. Daca va simtiti bine impreuna de ce simti nevoia sa dai cu batul in rahat? Doar femeile pot avea prietene sau iubiti pe care nu-i iubesc. Atat timp cat se ingrijeste de tine, de nevoile tale, cat timp iti ofera relatie, este mai mult decat suficienta dovada ca te iubeste. Ai de gand sa sabotezi ce ai, testeaza-l, testeaza-i limitele si rabdarea si s-ar putea sa pierzi si ce ai. Success.

| Plato a răspuns (pentru OrdanKarris):

Deci zici ca barbatii stau in relatii doar cand iubesc? laughing
Aici chiar n-ai nimerit-o, sau te-ai exprimat gresit.

| OrdanKarris a răspuns (pentru Plato):

Nu prea inteleg ce vrei sa zici. Fi mai explicit.

| Plato a răspuns (pentru OrdanKarris):

" Iubitul tau nu este femeie incat sa stea cu cineva care nu iubeste."

| OrdanKarris a răspuns (pentru Plato):

Aaa, asta nu-ti convenea tie. Pai o femeie isi face prieteni inclusiv oameni care nu ii poate suporta, femei toxice, invidioase sau barbati in friendzone. un barbat tine langa el doar oameni (barbati si femei) cu care imparte pe bune o conexiune sanatoasa (prietenie, dragoste, atractie sexuala reala). O femeie nu este atat de sincera. Asta voiam sa zic.

| Catrice a răspuns (pentru OrdanKarris):

"Un barbat tine langa el doar oameni cu care imparte pe bune o conexiune sanatoasa"
Și ăia de stau împreună la cârciumă și apoi se iau la bataie sunt asa?! laughing

| OrdanKarris a răspuns (pentru Catrice):

Se iau la bataie, isi sparg cateva sticle in cap apoi se infratesc. O femeie nu ar putea intelege in veci asa ceva. Tu vorbesti, tu si restul femeilor care va va lingeti in bot cand sunteti fata in fata, iar pe la spate va barfiti, va aruncati cutite si intretitneti o dusmaneala o viata intreaga. Tu vorbesti mah? laughing Stii ce-i mai ciudat? Toate femeile care le stiu deja sunt constiente de asta, dar la ce iti debiteaza creierasul de frigida p-aici, nu ma mira ca ti se pare abstracta infratirea intre barbati dupa o bataie zdravana. Ne descarcam pe loc, ne punem de acord si stabilim o legatura mult mai trainica. Sau ma rog, daca nu e bataie, sunt glumele naspa intre noi, chestii care femeile, mai ales alea ca tine nu ar intelege si nu vor intelege niciodata. laughing

| Catrice a răspuns (pentru OrdanKarris):

Și asa se explica de ce, științific vorbind, bărbații sunt mai slab dotați intelectual rolling on the floor
Alt frustrat sexuala care considera femeile frigide fiindcă nici una nu se culca cu el laughing

| OrdanKarris a răspuns (pentru Catrice):

Nu stiam ca intelectualitatea suprema consta in vrajba si barfa, instabilitate emotionala, insecuritati feminine. Chiar nu stiam asta. Am aflat si eu acum! laughing
Da, asa o fi, nici o frigida nu se culca cu mine, dar cu tine nu se culca NIMENI. Lasa culcatul, nu te tolereaza nimeni. Asta-i diferenta laughing Lasa ca te inteleg pisicile. rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru OrdanKarris):

Ești amuzant. Sau nu.
Dacă scandalul și batăia pana la omor sunt dovezi ale superiorității intelectuale masculine, atunci nu ma mir de ce special voastră este pe cale de dispariție (sunt mult mai putini bărbați în lume decât femei, te poți folosi de prietenul tău Mr Google ca sa te convingi).
Btw, sunt logodita de 3 luni rolling on the floor

| gheorghe699 a răspuns:

Greu de spus, asta trebuie sa o simti tu, daca chiar te iubeste, iti dai seama din gesturi marunte, a iubii pe cineva nu inseamna sa faci fapte eroice ..ci sa-i fi aproape, la bine, la greu.