| Raulinio a întrebat:

Cum imi pot da seama daca ceea ce simt pentru o persoana este chiar iubire sau doar atractie sau doar plac acea persoana?

Răspuns Câştigător
| rita10 a răspuns:

Incearca citeva zile sa nu vb cu ea sa nu-i scrii sa nu va vedeti si iti vei da seama daca o iubesti nu vei putea fara ea daca e atractie veii putea sa nu-i scrii sa nu-i vorbesti

1 răspuns:
| Flori_Florina_1997 a răspuns:

Pai eu zic ca iubirea este atunci cand simti ceva foarte puternic pentru o persoana, cand ea te face cu adevarat fericit, cand esti trist daca nu-ti vorbeste, cand ii duci dorul cand nu va vedeti, cand gandul la ea te face sa zambesti prosteste