| ph3on1x a întrebat:

In acest moment sunt cu o fata care imi place mult ma atrage ca fizic dar imi place de ea ca si persoana! O plac mult... dar inca nu simt acea atractie ce pot face ca sa imi dau seama daca chiar merita sa stau cu ea? Rog seriozitate si numai raspunsul care ma ajuta primeste fundita deci va rog nu mai intrebati de

Răspuns Câştigător
| mada_9093 a răspuns:

Buna! scuze am citit eu prost. si daca o placi mult dar totusi nu ai aceea atractie nu e nici o problema atractia poate veni cu timpul. eu zic ca daca va intelegeti si o placi asa mult se merita sa stai cu ea chiar ar trebui sa o pretuiesti ca rare ori dai peste o persoana frumoasa si desteapta. prin urmare ai grija de ea si sa nu it faci griji ca aceea atractie va veni la timpul ei.imi cer scuze pentru primul raspuns (am citi prost )
sper ca te-am ajutat
succes!

3 răspunsuri:
| nana a răspuns:

Buna. Päi acum, in momentul asta, nu poti face o evaluare mai profunda a sentimentelor. Timpul alege si tonifica. Acum esti sedus. Seductia trezeste tot felul de amintiri placute despre fata pe care o placi. Ti-aduce aminte de privirea ei, un gest, de felul cum vorbeste, cum se imbraca, cum se comporta, te gandesti la buzele ei, la picioare, sani? Esti sedus. Pana la a o iubii mai sunt doar secunde, ore, nu mai mult. Te-ai intrebat care este cea mai evidenta atractie? Ceea ce se intampla este chimia corpului tau, atras de cea a corpului ei. happy Iti dai seama de modul cum iti bate inima, la atingere ei, a fetei.Este un fel de magnet care apare la nivel mental si emotional, cand te gandesti la ea, vorbiti la telefon sau va intalniti. Deci, mai ai putin si vei fii sclavul inimii ei.
happy Felicitari, maine sau poimaine vei recunoaste ca o iubesti si esti indragostit de ea. Succes.
Pup.
nana

| mada_9093 a răspuns:

Buna! eu nu cred ca e bine sa fi cu cineva doar pentru ca iti place cum arata.cand esti cu cineva nu trebuie doar sa va sarutati (sau chestii de genu asta)trebuie sa aveti lucruri in comun (sa fiti si prieteni nu numai iubiti)sa iesiti la o plimbare sa vorbiti sa iti spuna ce nu ii place la tine si u la fel etc. sincer daca tu esti cu ea doar pentru aspectul fizic si nu ti e ea e ca si cum ai profita de ea te-ai gandit ca poate ea tine cu adevarat la tine si tu poti oricand sa te desparti de ea daca gasesti pe alta frumoasa si sa iti placa si personalitatea ei.acum ai doua variante 1 sa ii marturisesti de ce ai fost cu ea sa iti ceri scuze si sa te desparti de ea si 2sa ii spui ce nu iti place la personalitatea ei si sa o ajuti sa se schimbe.
sper ca te-am ajutat
succes!

| ph3on1x explică:

Mada iti multumesc pentru raspuns dar am specificat ca imi place de ea ca persoana nu sunt un nesimtit sa ma uit numai la aspectul fetelor nu conteaza cum arata conteaza cum gandeste dar multumesc pentru raspuns si iti spun nu sunt genul ala de baiat cand sunt cu o fata tin la ea indiferent de lucruri care nu le avem in comun dar daca ne intelegem bine asta conteazahappy