| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat te place?

74 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place foarte mult de un baiat dar cand sunt numai eu cu el se comporta extraordinar de frumos dar cand mai sunt si alti baieti si fete face misto de mine eu ce sa inteleg din asta ma place sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand iti face avansuri:*love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea poti sa-ti dai seama cand un baiat te place, cel putin asa cred, pentru ca uneori poate sa te bage foarte mult in seama si cateodata poate sa te ignore complet, pote chiar sa te jigneasca. Spun asta pentru ca si mie mi s-a intamplat de foarte multe ori. Eu cred ca cel mai bine ar fi sa il intrebi chiar saca poate nu iti spune adevarul sau poate iti e rusine sa o faci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei eu am un proeten si la inceputul reletiei se purta frumos chiar de ziua indragostitilor mai adus si flori dar de la un anumit tinp se poarta mai indiferent se uita dupa fete cu mine langa el(eu nu ii spun sa nu se uite chiar si il ajut in unele cazuri)dar nu se procedeaza asa i-am gasit niste mesaje pe telefon din greseala de la o fata care tot il intreba daca mai merge la bunici si cand se intalmesc ca ii este dor de el si eu am tacut! si acum imi pare rau ca am acceptat sa fiu cu el mai bine era supi pe mine decat sa isi bata joc de mine si sa ma faca de ras cu orice

| Andreea_9901 a răspuns:

Si eu am un baiat in clasa care ii place de mine este dragut dar daca ma cam tachineaza inseamna ca nu ma place sau ca ma place? Raspundeti va rog

| anonima_3583 a răspuns:

Te tachineaza!

| alexy_4246 a răspuns:

Ajutati-ma si p mine PLZ deci este un baiat d care.mi place mult dar nu.mi dau seama daca si el ma place se uita km des la mine si tot imi spune.ce faci iubirea mea? sau hai mai ca stii ca tu estiiubirea mea! dar nu stiu dc dar mi se pare ca le km zice la mistosad mereu imi zice sa vin ca el si tot felul` d chestii de asteasad...ce sa fac?

| Elenutza_4623 a răspuns:

Buna! Imi place de un baiat dar eu nu stiu daca ma place.El nu este in clasa mea si nu stie cum ma cheama.Cam mereu cand ma uit la el se uita si el la mine.El este cel mai dragut baiat din scoala si e mai inalt decat mine si de obicei se combina cu fete mai mari de cat el.E cam nesimtit si se da la multe fete.In scoala mea daca il placi pe el ceilalti rad de tine.De cand imi place de el m-am schimbat complet, dar eu nu pot sa-l uit si nu stiu daca ma place si cum sa-l fac sa ma placa.Va rog, ajutati-ma!

| alinamonia1999 a răspuns:

Imi place de un baiat care are 13 ani iar eu am 12 ani.Cand ne-am vazut pentru a 2 a oara mi-a pus multe intrebari si mi-am dat seama ca avem multe lucruri in comun.Voi ce ziceti oare ma place?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un baiat te place atunci cand esti draguta, e ft important sa fi tu insuti, insa depinde si de baiat nu tot timpu e multumit cu putin.Depinde de la persoana la persoana,sunt uni calumea,respectuosi alti vor doar sa te pacaleasca ca si un joctongue pana isi atinge scopurile,acelea fiind "a te baga in pat" dar sunt si alti care stiu ca aprecieze,trebuie sa fim noi fetele tot timpul cu ochi in patruhappy. daca te place,te va prezenta parintilor,prietenilor,se v-a comporta frumos cu tine,poate mici atenti, te va privi insistent, iti va zambi des si te va face sa te simti binewinking thinking asta e parerea mea

| Casandra a răspuns:

Exista baieti timizi,la care le e foarte rusine sa zica ce simt,si exista baieti indrazneti,rebeli,care se uita mult la tine, inceasca sa te atinga, sau sa te enerveze putin...

| mala a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te si spune-i ca o iubest fi direct

| mala a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca se poarta la fel cu tine inseamna ca are aceleasi sentimente pentru tine

| TOPH a răspuns:

Daca se poarta cu tine urat si sta in preajma ta, fetelor acel baiat chiar va place.