| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat te place?

74 răspunsuri:
| VanillaBubbles a răspuns:

Si mie imi place de un baiat ma priveste frumos si de fiecare data cand nu-i profa in clasa ma striga sa imi spuna ceva il plac cam din cls a 2-a si am fost si cu el in banca este un tip fooaarte dragut :X si are niste ochii caprui ca de catelus ajutati-ma, plz...

| LoLo7545 a răspuns:

Poti sa iti dai seaman ca un baiat de place prin felul in care vorbeste cu tine, gesturile care le face incercand sa iti atraga atentia, uitandu-se mereu dupa tine chiar si cu, coada ochiului big grinbig grinbig grin

| theamazing a răspuns:

Mie imi place de un baiat, iar el spune ca si lui ii place de mine dar cand mi spune cateodata ca ma va suna nu ma mai suna...si numai stiu ce sa cred

| theamazing a răspuns:

Mie imi place de un baiat, iar el spune ca si lui ii place de mine dar cand imi spune cateodata ca ma va suna nu ma mai suna...si numai stiu ce sa cred...ma place sau nu?

| anonima_3583 a răspuns:

Te tachineaza!

| TOPH a răspuns:

Daca se poarta cu tine urat si sta in preajma ta, fetelor acel baiat chiar va place.

| Andreea_9901 a răspuns:

Si eu am un baiat in clasa care ii place de mine este dragut dar daca ma cam tachineaza inseamna ca nu ma place sau ca ma place? Raspundeti va rog

| ale_9820 a răspuns:

Pai iti dai seama ca un baiat te place astfel:
-nu este atent pe undemerge pentru case uita la tine
-se uita la tine cu ochi dulci
-te ignora dar seuita la tine mai tot tompul

| alexy_4246 a răspuns:

Ajutati-ma si p mine PLZ deci este un baiat d care.mi place mult dar nu.mi dau seama daca si el ma place se uita km des la mine si tot imi spune.ce faci iubirea mea? sau hai mai ca stii ca tu estiiubirea mea! dar nu stiu dc dar mi se pare ca le km zice la mistosad mereu imi zice sa vin ca el si tot felul` d chestii de asteasad...ce sa fac?

| Elenutza_4623 a răspuns:

Buna! Imi place de un baiat dar eu nu stiu daca ma place.El nu este in clasa mea si nu stie cum ma cheama.Cam mereu cand ma uit la el se uita si el la mine.El este cel mai dragut baiat din scoala si e mai inalt decat mine si de obicei se combina cu fete mai mari de cat el.E cam nesimtit si se da la multe fete.In scoala mea daca il placi pe el ceilalti rad de tine.De cand imi place de el m-am schimbat complet, dar eu nu pot sa-l uit si nu stiu daca ma place si cum sa-l fac sa ma placa.Va rog, ajutati-ma!

| alynutza_2457 a răspuns:

Mai.si mie imi place mult de un baiat. e cel mai popular baiat sin scoala ...ma tachineaza in toate orele de romana, dar are prietensad ACUM NU STIU CCE SA CRED.MA PLACE SAU NU? ajutati-ma va rog

| alinamonia1999 a răspuns:

Imi place de un baiat care are 13 ani iar eu am 12 ani.Cand ne-am vazut pentru a 2 a oara mi-a pus multe intrebari si mi-am dat seama ca avem multe lucruri in comun.Voi ce ziceti oare ma place?