| mxmsksionutz a întrebat:

Cum iti dai seama daca baiatul vrea sa faca dragoste cu tine?

14 răspunsuri:
| Michael6996 a răspuns:

Daca e baiat sigur ca vrea

| iubesc a răspuns:

Buna. O sa vrea sa faca dragoste cu tine, cand te mangaie, saruta pasional intr-un loc restrans..totul vine de la sine.

| neutrino a răspuns:

Te uiti in ochii lui si apoi la pantaloni.

| h3r a răspuns:

Îi zici că ai face dar n-ai cu cine...

| HueyFreeman a răspuns:

I se scoala.

| adrianamara a răspuns:

Pai te invita la el doar voi doi... apropouri cu conotatie sexuala, o sa-ti dai seama nu e prea greu!

| GigiMenta a răspuns:

Te atinge sau aduce in discutie subiectul asta

Răspuns utilizator avertizat
| RisenAngel a răspuns:

...orice baiat de pe planeta vrea sa faca sex deci intrebarea e cand asta numa tu trebuie sa afli

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Uita-te atenta la pantalonii lui, daca vezi ca si-a ridicat "cortul" inseamna ca vrea!
Alta metoda ar fi sa ii bati apropouri sau sa ii instalezi tu "cortul". Bafta

| Yuly_Iulian_1994 a răspuns:

Vorbeste despre chestii care tin de viata sexuala...happy

| MarvK a răspuns:

Deci exista si perverse pe TPU, in sfarsit.

| 7639781254 a răspuns (pentru MarvK):

Da, am gasit perversa... laughing

| DeDeDeeaViorica a răspuns:

Esiri in oras, saruturi pasionale, pune pamana pe tine... si intr'un final tot o sa iti zica...