| NatureSelf a întrebat:

Permiteti-mi o intrebare discreta, daca se poate sa stiu, de unde iti dai seama ca fata vrea sa faca dragoste cu tine, care sunt semnele, si P. S e vorba de dragoste, si nu nici decum sex.

13 răspunsuri:
| Allex7 a răspuns:

Pai de obicei intr-o relatie vor discuta amandoi acel moment, acel pas depinde si daca ea se simte pregatita pentru acest lucru (probabil o sa zica *uite vezi prietena aia a mea nu mai e vigina*) o sa descoperi si singur.

| NatureSelf explică (pentru Allex7):

Da mai alex incep sa inteleg, dar eu vorbeam de momentu de fata, te saruti cu fata respectiva... va imbratisati. si de unde stii daca vrea dragoste sau nuh...

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru NatureSelf):

Dragoste=sex, sinonime, ok? Unul e mai moale, altul e mai "porcos", dar semnifică acelaşi lucru.
Pâi îi duci mâna la chiloţei, uşor uşor, vezi cum reacţionează, dacă te lasă, continui, dacă de două ori îţi dă peste mână, renunţi. Dacă nu opune rezistenţă, îi duci o mână pe sub bluză-tricou, îi dexhei sutienul, îţi dai tricoul jos, şi tot aşa până la actul în sine.
Sper că ai înţeles.

| NatureSelf explică (pentru Nuvăsufăr):

Da man am prins ideia. poate am prea putin curaj sa continui, oricum toate au un inceput. Mersi de sfat

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru NatureSelf):

Nicio problemă, nu înţeleg de unde vine "frica", că doar n-o să te muşte sau mai ştiu eu să-ţi de-a o palmă să-ţi zică porcule şi să plece. Încercarea moarte n-are, în timp ce o săruţi pasional, focos, în momentele acelea, tot mai mult şi tot mai mult poţi 2explora" să vezi până unde-i limita. Ea ţi-o va impune.
Succes!

| NatureSelf explică (pentru Nuvăsufăr):

Vad ca cineva este expert AteulAnonimhappy

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru NatureSelf):

N-aş prea zice, am spus ce-am observat din experienţă proprie. happy

| SteauaROsie a răspuns:

Nici eu nu prea le am,
dar,
m am informat,

poate ti se pare aiurea,
o prietena de familie,
care e mai de gasca,vb foarte deschis cu ea,

am intrebat o,

e vreun secret la chestia asta,

fata vrea,eu cum imi dau seama?

mi a zis,

"nu fii fraier,se vede de pe luna,o tii in brate o saruti,si cand vezi ca gafaiie,inseamna ca s a excitat,si in momentul ala ii arunci bomboana,

ii propui sa faceti dragoste, sex, chestii

eu de obicei nu umblu cu de astea,

sunt mai sarit din tren asa.
mai nebunatic de fel,

si reactionez in fata unei fete,
ceva de genu,

ma apropii de ea,
o privesc din cap pana in picioare,

si apoi ii zic,

vreau sa te vad fara haine,laughing
stiu ca pare foarte indraznet,

daca nu risti nu castigihappy

| NatureSelf explică (pentru SteauaROsie):

Interesant, cu prima data cand am ocazia sa incerc, o voi face mersi./

| larrii a răspuns:

Mm pai nu prea ai cum sa stii daca vrea sa o faceti sau nu. cand sunteti singurii si va sarutati si alte chestii incearca sa ii dai bluza sau ce are pe ea jos. si daca te lasa, incetul cu incetul incearca si la pantaloni.si daca iti spune ca nu, atunci...nu! daca intr-adevar va iubiti, nu o sa se supere ca ai facut asta si o sa te inteleaga! bafta

| aleSsialeXxia a răspuns:

Pai in primul rande ea te saruta foarte sasional, te srange "tare" in brate(ca si cum nu ti-ar mai da niciodata drumul)...o strangi si tu in brate, dupa 30-35 min incerci sa-i dai tricoul jos(bluza) iar daca ea iti spune ca nu e pregatita asta este, dar ai grija sa nu pari un mitocan care isi doreste dora asta de la ea...ati putea incepe "dragostea" dupa un timp de cand sunteti impreuna.Nu te grabi!

multa bafta!

funda?big grin pusik

| aleSsialeXxia a răspuns:

Scuze pentru greselile de ortografie...

| NatureSelf explică (pentru aleSsialeXxia):

Pai commentarile sunt asemanatoare, adica femeile gandesc diferit. care idee sa cred ca e buna?