| alexa19 a întrebat:

Cum iti dai seama daca fostul prieten vrea se impace cu tine, s-au daca te mai place?

Care sunt semnele?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fostul frate! Adica din trecut, de ce in capusoarele voastre continuati sa credeti ca aveti un loc special in mintea si inima lui? Ei bine nu prea aveti, ca daca ati fi avut erati si acum impreuna.

3 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Pai,uite-te la el cum te priveste pe tine cand stai de vorba cu alti baieti.Dar mai bine nu cand stai de vorba ci cand stai mai apropiata de unul anume.Imprietenestete cu prietenul lui cel mai bun si afla informatii sau da-te la el si vezi daca fostul tau prieten este gelos.

| Valeee09 a răspuns:

Unii baietii se pot ascunde foarte bine atunci cand inca mai plac o fata de frica sa nu se faca de ras in fata priuetenilor sau ceva de genu. Insa atunci cand sunt agitat in preajma ta, cand te priveste insitent sau cand il surprinzi uitandu-se la tine iar mai apoi schimba imediat directia, daca te mai cauta, te mai cheama la un suc, sau orice astfel de aboradari inseamna ca inca mai te place, ca nu ii esti inferenta.
Atunci cand tu il mai refuzi din cand il cand asta il poate ambitiona, dar in unele cazuri il poate si descuraja si renunta. Acum tu il cunosti cel mai bine, ar trebui sa stii cum sa reactionezi in asfel de cazuri.
Te pup, Baftaaa! Funda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca inca te mai cauta, iti da mesaje, mai vorbeste si mai face glume cu tine inseamna ca te place si ca ar vrea sa va impacati