| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca fostul prieten inca mai tine la mine? Care sunt semnele? Tin sa mentionez ca am avut o relatie la distanta.

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Normal că ține la tine și probabil nu vrea o relație cu tine pentru că se teme să nu te rănească și să puneți capăt prieteniei.

O zi perfectă să ai.

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Te caută? Îți dă mesaje? A întrebat de tine?

Dacă ai dubii atunci cel mai bine ar fi să-l întrebi pe el.

N-ai nimic de pierdut.

| Oaltaea98 a răspuns (pentru Dariusuu):

Am ramas prieteni si ne intelegem bine. E gelos daca vorbesc sau ies cu alti baieti, isi face griji pentru mine, ma intreaba daca sunt bine, ma asculta cand am nevoie si ma sustine, dar cand vine vorba de sentimente schimba subiectul. Spune ca nu mai vrea nimic si ma vede ca pe o prietena.

| Oaltaea98 a răspuns (pentru Dariusuu):

Multumesc happy

| RAY a răspuns (pentru Oaltaea98):

Eu cred ca te iubeste dar a fost dezamagit de tine poate, sau i este frica sa spun ca te iubeste, in mod clar o motivatie are

| Dariusuu a răspuns (pentru Oaltaea98):

Normal că ține la tine și probabil nu vrea o relație cu tine pentru că se teme să nu te rănească și să puneți capăt prieteniei.

O zi perfectă să ai.