| Anonimfit a întrebat:

Cum îți dai seama dacă ie doar atracție sexuală?

Răspuns Câştigător
| F6x5 a răspuns:

Atracția sexuală este o reacție naturală pe care oamenii o pot simți față de altă persoană și poate fi manifestată prin dorință sexuală sau interes sexual. În general, atracția sexuală poate fi recunoscută prin diverse semne și simptome, cum ar fi gândurile frecvente despre acea persoană, dorința de a petrece timp împreună într-un mod intim, reacții fizice precum bătăile accelerate ale inimii sau transpirația în prezența persoanei respective, etc. Totuși, este important să distingem între atracția sexuală și alte aspecte ale relațiilor umane, precum conexiunea emoțională sau compatibilitatea pe termen lung. O comunicare deschisă și sinceră cu partenerul sau partenera poate ajuta la înțelegerea și interpretarea corectă a sentimentelor și dorințelor fiecăruia.

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ti se școală în pantaloni și te uzi

| Simpatic a răspuns:

Iti dai seama de acest lucru, doar dupa ce cunosti 'intim' o persoana, doar asa iti vei demonstra faptul ca aceasta nu te atrage decat fizic, adica nu iti doresti dupa ce faci "dragoste" cu ea, sa mai ramai sa discutati despre Kant sau Hegellaughing
in fine asta este rapunsul care mi-a venit acum, nu cred ca am atins toate cazurile posibile prin care sa iti dai seama, referitor la ceea ce ai intrebat

| Violleta2022 a răspuns:

Ai erectie

| dullcat a răspuns:

Pentru ca nu va sta mintea decat la sex, in loc sa vorbiti si despre alte subiecte mult mai importante?

| Lupică27 a răspuns (pentru dullcat):

Cum ar fi?

| dullcat a răspuns (pentru Lupică27):

A scris Rosalia mai jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu se comporta afectuos cu tine, nu te alintă, nu e interesat/ă de felul tau de a fi, hobby-urile tale, de viața ta in general și îți face doar complimente legate de aspectul fizic.

| Lupică27 a răspuns (pentru anonim_4396):

De genul'' ai ciocanul lui Thor'' si din astea?

| DoctorInFemei a răspuns:

Ie ie la unguri nu la noi