| XWZ7612 a întrebat:

Cum iti dai seama daca iubitul tau este virgin fara a avea contact sexual cu el?

Răspuns Câştigător
| ClauditaSmile a răspuns:

Si iubitul meu era virgin si mi-a pus mana la pasarica. Poate sa afle de pe net ca ne place sa fim frecate in zona pasarici si un oral

13 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Fizic, nu ai cum sa iti dai seama nici daca faci sex cu el, dápai daca nu faci.
Nu poti decat sa il intrebi si sa crezi ce spune.

| cristimihailov a răspuns:

Nu crezi ca e mai simplu sa il intrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea mea este cum iti poti da seama daca iubitul tau este virgin chiar daca ai contact sexual cu el?

| LineGuide a răspuns:

Poate prin stangacie si prin exprimarea excesiva legata de nevoia de sex. Pentru ca oricata nevoie ai avea sa faci sex, curiozitatea te faci sa aduci subiectul.
Mult noroc!

| slenderica a răspuns:

Pai daca ai contact sexual cu el SIGUR nu mai e virgin.

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Daca iti pune mana la pasarica inseamna ca nu este virgin!

| ClauditaSmile a răspuns (pentru Ovidiu_Boboc_1967):

Si iubitul meu era virgin si mi-a pus mana la pasarica. Poate sa afle de pe net ca ne place sa fim frecate in zona pasarici si un oral

| Seyko a răspuns:

Fii atenta, ceea ce o sa iti spun este 100% adevarat. Daca are cosuri pe fata sau pe spate inseamna ca e virgin, iar daca nu are cosuri absolut de loc, e "lovit" laughing

| Paul3kileDeCurcan a răspuns:

Serios acuma. virginii sunt foarte foarte ciudati cand vine vorba de cam orice in general. de asta e si un motiv pentru care inca sunt virgini. daca e ciudat ca naiba si face 100 de gafe, ai raspunsulhappy bineinteles, mai exista si tocilarii ochelaristi sau neochelaristi cu cosuri si grasisau slabanogi, care se entuziasmeaza la fete din jocuri video. aia e inca un testlaughing

| lewlwow a răspuns:

Pai iti dai seama prin lipsa de experienta, prin stangacie, prin emotile manifestate astea fiind valabile daca baiatul virgin ajunge la pat cu o X fata...
iar daca nu ajunge la pat nu cred ca iti poti da seama usor...

| SorinTudor a răspuns (pentru lewlwow):

Da frate e iubitu ei il pune sa se culce cu alta sa ii zica aia daca e virgin sau nu?laughing

La baieti e cam greu sa iti dai seama daca e virgin sau nu laughing

| lewlwow a răspuns (pentru SorinTudor):

A fost un raspuns general.

| XWZ7612 explică:

Mii de multumiri tuturor! Chiar m-ati ajutat