| eounik a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat te place? El fiind mai mare.straight face avand 26 ani si fata 16 happy mersi mult happy

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, diferenta e destul de mare, insa dragostea e cea care conteaza, nu conteaza varsta, totusi gandirea unei fete de 16 ani si a unul barbat de 26 de ani e foarte diferita, e cam dificil.pai poti sa iti dai seama ca te place dupa felul cum vorbeste cu tine, dupa cum te priveste, daca te cauta, iti zambeste des, se comporta frumos cu tine, sta in preajma ta, iti cauta apropierea, sunt mai multe gesturi care il poate da de gol, totusi unul de 26 de ani are experienta si poate sa se prefaca foarte bine, nu inseamna ca s-ar preface, dar in general cei cu experienta stiu sa prosteasca fetele mai mici, daca ai de gand sa fi cu unu de 26 de ani, nu ai decat dar sa ai grija, totusi esti minora, oricum dragostea e cea mai importanta dar e bine sa vezi si celelalte aspecte.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Un barbat de 26 de ani iti va spune direct, te va invita undeva, etc, nu se va lasa ghicit ca un adolescent.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Sunt în totalitate de acord cu monyk16. Asta ţi-aş fi spus şi eu. Pot să te prostească foarte uşor şi nu se mai prea aplică chestiile obişnuite cacre îţi arată că te place.

Răspuns utilizator avertizat
| eounik explică:

Brigaela pai m`a invitat o data la o cafea [adica de mai multe ori] e mereu disponibil...

| ewen a răspuns:

Sfatul meu este sa-ti cauti pe cineva mai apropiat de varsta ca tine

| di a răspuns:

Cu siguranta urmareste altceva la tinehappy!