| deiutza_9183 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat te place... el fiind foarte timid?

19 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Inbata-l.atunci spune tot adevarulwinking

mira
| mira a răspuns:

Privirea spune totul. Apropie-te de el si vorbeste-i. Cere-i ajutorul intr-o problema si vezi cum reactioneaza.

| Pho3nix a răspuns:

Incearca sa-l intrebi daca te place.
Cred ca va spune tot adevarul.

Succes.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Din felul in care te priveste... sau se comporta cu tine.winking

| marsy a răspuns:

Dupa modul in care te priveste sh vb cu tine! Se vede de la o poshta daca te place!

| albastrel a răspuns:

Apropie-te cat de mult poti de el si priveste-l in ochii, apoi lasati privirea inspre buzele lui. iar la ochii... daca vezi ca se fastaceste... e clar! va fi noul tau iubit! dar sa si il saruti tongue big grin bafta!

| kitty_8919 a răspuns:

Imi dau seama dupa cum vorbeste si cum se compora cu mine.

| Fuxy a răspuns:

Poi daca e mai timid incearca sa-si invinga teama ca sa te impresioneze. Inceaca sa vorbeasca cat mai mult cu tine sa te itrebe cate ceva sa se uite la tine si cand il prinzi ori isi intoarce repede privirea ori iti zambeste. Din cate am observat la baietii timizi te contacteaza mai mult pe mess. Sau poate te priveste intr-un fel si sta cu alta persoana de povesti. Inainte sa-mi spuna prietenul unui baiat caruia ii placea de mine baiatul il implora sa nu ii spuna si se uita la mine si vorbea cu el.

| scootsie a răspuns:

Cat de timid ar fi, dupa privirea plina de pasiune si comportamentul fata de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pune mana pe fund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CHiar daca e timid, daca te place sigur iti dai seama. E un mod in care te priveste, in care e atent la ceea ce spui tu. Oricum contactul vizual e cel mai important in cazul de fata. Pentru mai multe sfaturi si intrebari poti apela la http://www.anne-sfaturi.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cand te aproprii de el se preface ca vb la tel in caz ca are, sau pleaca. Si cred, ca se poarta cu tine ca un prieten adevarat si vrea sa te impresioneze.Acestea sunt cuvintele mele pentru tine.A...si poti intreba p prietenii lui daca a vb despre o fata si daca iti spun ca da ii intrebi cum se numeste si daca o stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Privirea e totul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt un asa baiat si stiu cum reactionez.incerc sa ma fac remarcat prin glume. dar sa nu jicneasca pe alti.nu prea folosesc termeni,, ce frumoasa esti, ce par frumos ai'' ci doar esti draguta. daca vrei sa iti zic mai multe cautama pe ovidiu_devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai se uita foarte insistent la tine, incearca mai mereu sa fie in preajma thawinking... mai conteaza si comportamentul lui si iti zambestekiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca e e timid si nu vrea sa iti zica ca te place in fata...sunt multe chestii care il da de gold ca te place iti ofera un loc sa stai langa el sau te priveste cand nu esti atenta si cand te uiti intoarce capul sunt multe chestii care il da de gol incearca te apropii de el si vb mult cu el la un moment dat o sa iasa si adevarul la iveala...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-ma cu asta ca si eu intreb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti vb alt fel si subiectele de discutie sunt mult mai deskise si mult mai romantice

| anduuu_3552 a răspuns:

Asa am si eu o problema.se uita insistent la mine...la un momendat. a venit langa me. dar nu mi-a spus nimic.va rog sa mai imi spuneti si mie ce sa fac.credeti ca ma place?sad