| BlueEyes_8416 a întrebat:

Cum iti dai seama daca un baiat timid care nu prea isi arata sentimentele, te place? funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Nu e chiar asa de greu. O sa vezi ceva in ochii lui, o sa se uite cumva special, cum se poate uita doar la o fata la care tine sau pe care o place.Si daca spui ca e timid, de ce nu te duci tu sa-l intrebi? De regula cei timizi nu sunt asa nesimtiti cum sunt cei curajosi si tupeisti si din asta trebuie sa intelegi, ca nu o sa faca nimic sa te supere si ca nu ai nimic de pierdut daca incerci.

3 răspunsuri:
| zippit a răspuns:

Sti trec prin acelasi lucru ca tine ok
1se uita la tine in ore
2e foarte atent cand vorbeste cu tine
3daca te lasa sa il pupi pe obraz e de bine happy
4ia-l de mana daca ai ocazia
5 daca il vezi ca se uita la tine nu il baga in seama
ok sper ca ajuta :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci si il intrebi...

| TheClaudytzu a răspuns:

Baieti cind plac o fata nu incerca sa arate mai mult incerca sa ignore sa nu creada fata ca o place...